Mobilya bilgileri Ev dekorasyonu

Doğtaş Düğün Paketi

Doğtaş Düğün Paketi

Yaz ve ilkbahar ayları düğün mevsimi olarak bilinir. Özellikle havaların iyileşmesiyle birlikte artan düğünler sayesinde alınacak olan eşya alışverişi de düğüne yakın yapılıyor. Çiftler bu anlamda oldukça yoğun bir alışveriş temposuna giriyorlar. Düğün yeri, kına gecesi, gelinlik, damatlık, ikramlar ve ev eşyası derken olukça yoğun oluyor. En önemli alışveriş ise yeni ev için alınacak olan mobilyalardır. Kısacası bu mobilyalara düğün paketi diyebiliriz.

Bu bağlamda mobilya sektöründe her yaz kampanyalar düzenleniyor. Yeni evli çiftler için kolaylık adına düğün paketleri hazırlanıyor. Bu düğün paketleri uygun fiyatta olan mobilya takımları bir araya getirilerek evli çiftlere sunuluyor. İsteyen bu düğün paketini kullanıyor. İsteyen çiftler de içinde beğenmediği mobilyalarda değişiklik yapabiliyor.

Doğtaş mobilya 2013 yılı için düğün paketi oluşturmak yerine bütün ürünlerini uygun fiyat yaparak yeni evli çiftlerin istediği ürünü seçerek istediği ürünü ucuza almayın keyfini yaşatıyor. Ürünlerin %20 indirim yaparak uygun taksit seçenekleriyle yeni evli çiftlere destek çıkıyor. Böylece çiftler kaliteyi ucuza almanın yanında istedikleri ürünü almanın keyfini çıkarıyorlar.

Doğtaş mağazalarına gelerek ürünleri yakından görebilir ve kalitesini inceleyebilirsiniz. Böylece evinize alacağınız eşyaları yakından görüp diğer mobilya mağazalarının düğün paketiyle karşılaştırıp karar
verebilirsiniz.

Doğtaş Düğün Paketi Doğtaş Düğün Paketi

Site editörü tarafından yazılmış bir önceki mobilya yazısı HER ÇİFTE UYGUN başlıklı makalemizde Alfemo Mobilya Modelleri, Alfemo yatak odaları Fiyatları ve Alfemo yatak odası mobilya modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Genel

Benzer Konular

Evkur Porselen

Evkur Porselen

Evkur Porselen Mutfak deyince akla en önemli ihtiyaçlardan olan yemek ve kahvaltı takımları, çatal-kaşık takımları...

Evkur Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Evkur Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Evkur Isıtma ve Soğutma Sistemleri Isıtma ve soğutma sistemleri önemini farklı mevsimlerde anlıyoruz. Özellikle yazın...

Evkur Ev Aksesuar

Evkur Ev Aksesuar

Evkur Ev Aksesuar Ev aksesuarlarında oldukça geniş bir yelpazeye sahip ürün çeşitliliği vardır. Evimizde de...

Yukarı